Naujienos

Jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“

Lapkričio 30 d. Kaune KTU statybos ir architektūros fakultete vyko jaunimo Susitikimų diena: „Perkeičia vandenį“. Šį diena buvo ypatinga, nes Kauno arkivyskupijos jaunimo centras šventė savo 25 – ąjį gimtadienį.  Renginyje dalyvavo apie 400 jaunų žmonių iš skirtingų Lietuvos miestų. Pati renginio tema kvietė jaunimą pamąstyti ir pasikalbėti apie svarbius gyvenimo klausimus, apie gyvenimo kasdienybę, kad ji būtų džiugi ir prasminga.

Continue reading

  • Created on .

Kauno apskrities konferencija ,,Mokinys – mokiniui“

Lapkričio 28 dieną Kauno apskrities mokinių konferencijoje ,,Mokinys – mokiniui“, kuri vyko Domeikavos gimnazijoje, pranešimą ,,Sveiki dantys – graži šypsena“ skaitė penktokas Justinas Kaminskas, kuris buvo jauniausias konferencijos pranešėjas. Devintokai Jonas Kersnauskas ir Dovydas Laurinavičius skaitė pranešimą ,,Fiziniai ir dvasiniai poreikiai“. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais.

Continue reading

  • Created on .

Edukacija ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“

Lapkričio 26 dieną 9 klasės mokiniai kartu su auklėtoja vyko į Všį Zoopark, kur dalyvavo edukacinėje programoje ,,Gyvosios gamtos evoliucija, įvairovė ir tarpusavio ryšiai“. Zooparko darbuotoja labai įdomiai papasakojo apie gyvūnus, jų evoliuciją bei įvairovę. Įdomiausia edukacijos dalis - ryšys su gyvūnais. Mokiniai maitino naminį ežį, surikatas, ožkas, avis, jūros kiaulytes, triušius, papūgas ir šikšnosparnius. Gyvūnus buvo galima paliesti ir glostyti. Pasibaigus edukacijai nesinorėjo išeiti, nes labai malonus ir šiltas jausmas glostyti vėžlį arba laikyti rankoje šikšnosparnį, pajusti, kad gyvūnas tavim pasitiki.

Continue reading

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'
Sveikatą stiprinančių mokyklų tinklas

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.