Mokyklos naujienos

Sveiki sugrįžę!

Rugsėjo skambutis vėl sukvietė į mokyklą mokinius, jų tėvelius ir mokytojus. Mokslo ir žinių šventė Kulautuvos pagrindinėje mokykloje prasidėjo dar sekmadienį Šv. Mišiomis maldos namuose. O pirmadienį mokyklos kieme susirinkę mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai šventiniu minėjimu pratęsė šventę. Sėkmės moksle, tarpusavio meilės ir supratimo, kūrybingumo ir kantrybės visiems linkėjo l. e. p. mokyklos direktorius A. Čeplevičius, svečiai – miestelio klebonas A. Gražulis, seniūnė D. Šiušienė, Raudondvario gimnazijos pavaduotojas A. Navickas. Dovanų gavo mažiausieji. Pirmokėliams ponios A. Makūnienės labdaros ir paramos fondas dovanojo gražias knygeles. Jaukumo ir nuoširdumo šventei suteikė V. ir V. Vitkauskaičių duetas, laisvalaikio salės vadovės A. Mickutės daina, E. Juozapavičiaus lumzdelio melodija. Po šventės mokiniai su klasių auklėtojais ir tėveliais rinkosi pirmajai pamokai.

Continue reading

  • Created on .

II-oji vieta respublikiniame konkurse ,,Re-th!nk. Profesija k!tu kampu”

Sveikiname 9 klasės komandą: Nedą Šlapelytę, Barborą Komskytę, Samantą Starovoitovą ir Simoną Ragalinskaitę respublikiniame konkurse  ,,Re-th!nk. Profesija k!tu kampu” už video ,,Išalkusio menininko pusryčiai” (https://www.youtube.com/watch?v=CVo5k34rGEA) iškovojusią II-ją vietą.

Ačiū mokytojai Daivai Sasnauskienei ir dešimtokei Laurai Kuznecovaitei už pagalbą, kuriant pristatymą.

Continue reading

  • Created on .

Stovykla ,,Mano žalioji vasara“

Liepos 31 – rugpjūčio 6 dienomis Dzūkijos nacionaliniame parke, Marcinkonių kaime vyko jaunųjų miško bičiulių stovykla „Mūsų žalioji vasara“. Į ją vyko ir Kulautuvos pagrindinės mokyklos mokiniai iš jaunųjų miško bičiulių būrelio „Kultuvėlė“. Juos lydėjo mokyklos mokytoja bei būrelio vadovė Kolomba Bulotienė. Stovykloje nuo pat pirmos dienos netrūko veiklų: paskaitų metu mokiniai geriau susipažino su Dzūkijos nacionaliniu parku, klampojo po pelkę, pavadintą „Meškos šikna“, keliavo dviračiais iki Ūlos „akies“ versmės, naktį žygiavo po Marcinkonis, susipažino su Merkinės miesteliu, piliakalniu ir aplankė garsųjį Čepkelių raistą. Gamtos mokykloje apsistoję mokiniai laisvu metu tikrai nenuobodžiavo. Daugelis žaidė tinklinį, vyko prie ežero maudytis, o kai kurie rytais bėgiodavo netrumpus atstumus. Paskutiniąją dieną mokiniams buvo skaudu išsiskirti su stovyklos draugais bei vadovais, tačiau jie vis dar tikisi sugrįžti kitąmet.

Continue reading

  • Created on .

Aštuntokai mokėsi gamtoje

Birželio 12-13 dienomis aštuntos klasės mokiniai, jų auklėtoja Kolomba ir keletas tėvelių išvyko į žygį baidarėmis Dubysos upe.

Maršruto ilgis buvo apie 12 kilometrų, todėl žygis pareikalavo nemažai fizinių jėgų. Keletas šį malonumą išbandė pirmą kartą. Dubysos upė labai nusekusi, tad teko įveikti akmenų paspęstus spąstus. Atsigaivindavome maudydamiesi. Keliaudami stebėjome ir fotografavome gamtą.

Continue reading

  • Created on .

Kauno technologijos universiteto partnerė
Kauno arkivyskupijos partnerė
Programos "Sveikatiada" dalyvė
Sveikatą stiprinanti mokykla
Aleksandro Stulginskio universiteto partnerė

Skaitmeninių „Vyturio“ knygų biblioteka

Kokybės siekiančių mokyklų klubas

Programa „Erasmus+“

LIONS QUEST LIETUVA
Socialinio ir emocinio ugdymo programa finansuojama projekto ,,Saugios aplinkos mokykloje kūrimas II" Nr.09-2.2-ESFA-V-729-03-0001 lėšomis
The Project ' ACT FRIENDLY'

Kontaktai

Kauno r. Kulautuvos pagrindinė mokykla

Įmonės kodas: 191075177
Adresas: Lelijų 15 Kulautuva,
Kauno rajonas, LT–53482
Telefonas.: 8-37-543259, 8-37-543229
E.paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.